32
A+ Plaza
3200+
Firma
144
Toplantı Odası
50000+
Çağrı Karşılama

eOfis GİRİŞİMCİLERE VE KURUMSAL FİRMALARA
2010’DAN BU YANA ÇALIŞMA ALANLARI ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

İşiniz için ihtiyacınız olan bir çalışma alanından fazlası

Zaman Zaman
Mekan Mekan
Prestij Prestij
Network Network
Tasarruf Tasarruf
 • Prestijli yasal adres,
 • Hat ve telefon tahsisi,
 • Çağrı karşılama ve aktarma,
 • Posta-kargo ve faks takibi
 • Teknik ve alt yapı donanımı,
 • Modern dekorasyonlu, çalışmaya hazır ofisler,
 • Birden fazla lokasyon
 • İndirimli toplantı odası kullanımı,
 • Resepsiyon karşılama,
 • Tüm lokasyonlarda ücretsiz toplantı odası kullanımı
 • Mutfak,
 • Lounge (oturma) alanı,
 • Temizlik hizmeti,
 • Taze demlenmiş çay ve kahve,
 • Elektrik, su, iklimlendirme,
 • Mobil (IOS & Android) uygulama
 • Yüksek hızda fiber internet

İşinize güç katan ayrıcalık ve avantajlar

Networking

Networking

Eventler

Eventler

Esnek Kiralama

Esnek Kiralama

Konferans Salonları

Konferans
Salonları

Networkünüzü genişletin

Networkünüzü genişletin, tüm eOfis üyeleri ile işbirliği yapın.

eOfis üyesi 2500+ profesyonel şirket ve girişimci ile aynı networkü paylaşarak, işbirlikleri kurabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Networking
Hem iş hem eğlence

Hem iş hem eğlence

Birçok sosyal buluşma, eğitimler ve çalışma atölyeleri düzenleyerek sosyalleşmeyi de unutmuyoruz. Hem iş hem eğlence konseptli organizasyonlarla motivasyonumuz tam, işe devam.

Eventler
Her türlü etkinlikleriniz için konferans salonları

Her türlü etkinlikleriniz için mekanları hazırladık

Eğitim, Lansman, Kokteyl organizasyonları, sosyal buluşma ve kutlamalarınız için eOfis’in etkinlik alanlarını eOfis üyesi olmanın ayrıcalığı ile kullanabilirsiniz.

Konferans Salonları
Kullandığın kadar öde modeli

Kullandığın kadar öde modeli

Üyelerimiz ön rezervasyon ile tüm eOfis’lerde toplantı odası, seminer salonu, hazır ofis ya da ortak ofiste çalışma masası kullanabilir. Saatlik, günlük, haftalık, aylık.. kiralamalar mümkündür.

Esnek Kiralama

Bizi Tercih Edenler

Hakkımızda Ne Söylediler?

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Cem Oğraş, Fluent Professionals

Bizlere sunulan imkan ve hizmettenn oldukça memnunuz. Prestijli bölgelerde ofislerin toplantı salonlarının olması çok önemli. Gelen misafirlerimizin en iyi şekilde karşılanması ve ağırlanması hizmetinize değer katıyor.Tabii bunda güler yüzlü personel seçimleriniz de etkili. Telefon ve posta kargo hizmetiniz de çok başarılı. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Bülent Başaran, İletişim Gümrükleme

E-Ofis sunduğu avantajlar ile girişimciler için büyük fırsat; Gerek lokasyon olarak prestijli adresler sunması gerek ise telefon, faks, internet gibi birçok müraacat gerektiren ürünlerin hazır olması. Ayrıca kargo ve sekreterya hizmetleri işin en güzel kısmı. Girişimciye bilgisayarını alıp işe başlaması kalıyor; hem de Türkiyedeki en rekabetçi fiyatlarla. Bize sunduğu bu imkanlar için eOfis’e teşekkür ediyoruz.

Kadir Mert, Focus

Haziran 2016 tarihinden bu yana eOfis Mall of İstanbul lokasyonunda bulunuyoruz. Bulunduğumuz konum İkitelli OSB, Mahmutbey gişeler ve havaalanına yakınlığı nedeniyle hem müşterilerimiz hem de iş partnerlerimiz için ulaşım avantajı sağlıyor. Güvenlik, internet, aydınlatma, toplantı odası ve temizlik gibi ihtiyaçlarımız eOfis tarafından sağlanıyor. Özellikle sabit masraflarını minimize etmek isteyen, bahsettiğim hizmetleri paket olarak almak isteyen işletmelere tavsiye ederim…

Ayla Özgür, Aveka İş Geliştirme Yöneticisi

Az çalışanlı kurumlar veya bizim gibi temsilcilikler için herhangi bir apartman dairesinde bir kaç odalı bir ofiste çalışmak artık işlevini yitirmiştir. Mevcut işlerimizin yanında ofisin su, elektrik, aidat vb. gibi işleri ile ilgilenmek, telefonların cevaplanması ve diğer işlerin yapılması için ekstradan bir çalışan almak durumunda kalmak işinize iş yükleyecektir. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda sıradan bir yerde ofis açmaktansa prestijli lokasyonlara sahip eOfis ile çalışmak işlerimizi kolaylaştırdı. Biz sadece işimize odaklanıyoruz, eOfis geri kalan herşeyi hallediyor.

Büşra Cebeci, Suny - The State University of New York

eOfis sayesinde kira giderimde yüzde 60 tasarruf ettim. Aldığım hizmet, özellikle sekreterya hizmeti şirketimin kurumsal kimliğini yüceltti. Toplantı esnasında sekreterin vermiş olduğu destek ve hizmet mükemmel ötesi. Müşterilerimin bile dikkatini çekti. Kurumsal kimlik oluşumu parayla oluşan bir unsur değil, davranışla oluşan bir konudur. eOfis bu konuda başarının ötesinde bir performans sergilemiştir. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Barış Işık, Swetron

ZuZuHR olarak eofis ailesi ile 2 yıldır çalışıyoruz, ailesi diyoruz çünkü burayı anlatan en iyi kelimenin bu olduğunu düşünüyoruz. Buradaki tüm arkadaşlar keyifli bir ofis rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanı sıra profesyonel bir hizmet kalitesi sundukları için kendilerine bu vesileyle teşekkür ederiz.

Deniz Kaya, Zuzu HR

E-Posta Listesine Kayıt